Skloteflonové fólie

Firma TechPlasty zastupuje značku CHEMFAB, francouzského výrobce SAINT-GOBAIN. Pod značkou CHEMFAB jsou vyráběné fólie ze skleněných a aramidových tkanin s teflonovým (PTFE) nebo silikonovým povlakem (tzv. sklo-textil) pro technicky náročné aplikace s požadavkem na vysokou životnost v nepřetržitém provozu. Jejich uplatnění je v celém spektru průmyslné výroby: v obalovém, textilném, potravinářském, polygrafickém, dřevozpracujícím průmyslu jako i v domácnosti například jako fólie na pečení.

Nelepivé skloteflonové fólie ve verzi s lepivým spodním povrchem nebo nelepivým pro použití v rozmezí teplot -150ºC až 260ºC.

Chemfab 

sklenná tkanina s teflonovým (PTFE) povrchem (sklo-teflon, teflonová/skloteflonová fólie), představuje hydrofobní nepřilnavý materiál s minimálním koeficientem tření, jednoduchou údržbou a dlouhou životností.

  Zobrazit katalog  

Chemstik

sklenná tkanina s teflonovým (PTFE) povrchem (skloteflon, teflonová/skloteflonová folie),která je na spodní straně potažená vrstvou silikonového nebo akrylátového lepidla.

  Zobrazit katalog  

Chemsil

sklenná tkanina potažená silikonem. Má výborné nepřilnavé vlastnosti a svoji pevnost a pružnost si udržuje i po dlouhodobém provozu za vysokých teplot.

PTFE fólie

na spodní straně s vrstvou silikonového lepidla. Vynikající vlastnosti PTFE - kluzné plochy pro manipulaci za vysokých teplot. Má nelepivé vlastnosti a vysokou odolnost proti většině chemických látek.

  Zobrazit katalog