Zakázková výroba

Pro naše zákazníky vyrábíme náhradní díly ale i prototypy podle výkresové dokumentace nebo vzorku. Požadované součástky vyrábíme třískovým obráběním v kusech, menších sériích i ve velkých sériích. Naše mnohaleté zkušenosti zaručují vysokou efektivitu výroby, přesnost a kvalitu vyráběných dílů.

Použitím CNC strojů Vám můžeme nabídnout ekonomickou výrobu na zakázku podle Vašeho návrhu. Naše znalosti speciálních plastů Vám zaručí přesnost a spolehlivost při implementaci Vašeho návrhu. Moderní ekonomická výroba začína návrhem, kde CAD systémy jsou standardem. Umožňují nám uspokojovat Vaše potřeby rychle a flexibilně. Můžete se spolehnout na naše rozsáhlé zkušenosti s řešením průmyslně specifických aplikací. Naši techničtí poradci Vám pomůžou najít nejlepší řešení Vašich technických problémů.

Zakázková výroba

Díly nebo prototypy vyrábíme třískovým obráběním v kusech, menších sériích i ve velkých sériích. Naše mnohaleté zkušenosti zaručují vysokou efektivitu výroby, přesnost a kvalitu vyráběných dílů. Použitím CNC strojů Vám můžeme nabídnout ekonomickou výrobu na zakázku podle Vašeho návrhu.

  Zakázková výroba  

Naše výrobky

V galérii našich výrobků najdete některé výrobky, které vyšly z naší výroby. Výrobky jsou seřazené podle materiálů, z kterých byly vyrobené. V galérii najdete díly a prototypy  vyráběné třískovým obráběním v kusech, menších sériích i ve velkých sériích.

  Naše výrobky     

Strojní vybavení

  • Dělení a formátovaní plastů
  • třískové obrábění plastů
  • obrábění velkoplošných desek z technického plastu
  • ohýbání desek z technických plastů
  • odlívání PU do forem

  Strojní vybavení  

Výrobní tolerance

Při dodávkách hotových výrobků vyrábíme v tolerancích podle DIN - ISO 2768 m. Při výrobě z některých rozměrovo stálých druhů plastů  je možné v mimořádně odůvodněných případech, po dohodě, vyrobit některý z rozměrů i přesněji.

  Výrobní tolerance  

Výrobní-tolerance